O nas

 

Rozpoczynając działalność w 2009 roku w ramach AIP Gdańsk, Webtechnika od samego początku stawiała sobie za cel kompleksową obsługę firm w zakresie IT. Obecnie, naszym głównym kierunkiem rozwoju stało się tworzenie dedykowanych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań klienta. Znacznie rozszerzyliśmy naszą ofertę, stając się Software Housem specjalizującym się w automatyzowaniu procesów i nowoczesnych rozwiązaniach cyfrowych, dzięki którym  pomagamy firmom osiągnąć wydajność, obniżyć koszty i zwiększyć innowacyjność.

 

Webtechnika - Twój Partner w cyfrowej transformacji biznesu

 

Co nas wyróżnia?

Nasz wyróżnik to zespół ekspertów (programistów i project managerów) z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rozwiązań technologicznych. Jesteśmy gotowi dostosować nasze rozwiązania do potrzeb każdego klienta, a także zoptymalizować aktualnie wykorzytsywane oprogramowanie i aplikacje w firmie klienta. W Webtechnice działamy na rzecz innowacyjnej strategii rozwoju Twojej firmy.

W czym możemy Ci pomóc?

  • Cyfrowa transformacja: Webtechnika może pomóc Twojej firmie w przyspieszeniu procesu cyfrowej transformacji poprzez dostarczenie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, które zwiększą efektywność operacyjną i konkurencyjność na rynku.
  • Automatyzacja procesów biznesowych: Możesz nam zlecić zadanie automatyzacji procesów biznesowych w Twojej firmie, co pozwala zaoszczędzić czas i zasoby, minimalizując błędy ludzkie i poprawiając wydajność operacyjną.
  • Rozwój aplikacji: Wesprzemy Twoją firmę we wszystkich etapach rozwoju aplikacji, począwszy od koncepcji i projektowania, aż po wdrożenie i utrzymanie. To obejmuje zarówno aplikacje webowe, jak i mobilne.
  • Analityka danych: Firmom poszukującym lepszych narzędzi do analizy danych, dostarczymy zaawansowane narzędzia analityczne i raportowe, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych.
  • Integracja systemów: Pomagamy firmom w integracji różnych systemów IT, co pozwala na lepszą wymianę danych między nimi i optymalizuje procesy biznesowe.
  • Wsparcie techniczne: Oferując profesjonalne wsparcie techniczne, pomożemy rozwiązać problemy związane z oprogramowaniem, zapewniając szybką i skuteczną pomoc w razie awarii lub problemów technicznych.
  • Bezpieczeństwo danych: dzięki naszym Partnerom zapewnimy Twojej firmie kompleksowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa danych, w tym audyty bezpieczeństwa, wdrażanie zasad zgodności i zarządzanie incydentami.

Kim są nasi klienci?

Obsługujemy klientów indywidualnych, jednostki samorządu terytorialnego, uczelnie i instytucje. Oferujemy dedykowane rozwiązania “pod klienta” - tworzone od początku do końca zgodnie z zamówieniem. Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do unikalnych potrzeb każdego klienta.

Jak pracujemy?

Nasze rozwiązania tworzymy stosując zwinne zarządzanie projektami (agile project management) oraz Test-Driven Development (TDD), 
które gwarantują efektywność i jakość naszych rozwiązań. Nasz stały zespół, posiadający bogate doświadczenie i stale podnoszący kompetencje, jest gotów tworzyć i obsługiwać zarówno proste strony www, jak i skomplikowane projekty wieloetapowe.

Dodatkowe możliwości

Nieobce są nam także outsourcing i body leasing. Jeśli potrzebujesz większego zespołu programistycznego, skaluj się z Webtechniką! Zajmujemy się również administracją serwerami, hostingiem, a nasze umiejętności obejmują tworzenie aplikacji internetowych na poziomie backendu i frontendu.

Zapraszamy do współpracy z Webtechniką - Twoim partnerem w cyfrowej transformacji!

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!