Webtechnika - Tło

Python Software House

Webtechnika

Rozwiń potencjał swojego biznesu z Webtechniką!

Oferujemy kompleksową obsługę firm na każdym etapie cyfrowej transformacji. Zakładając prostotę, przejrzystość i zorientowanie na klienta, specjalizujemy się w automatyzowaniu procesów cyfrowych w oparciu o język Python i framework Django. Obsługujemy klientów indywidualnych, dostawców usług, firmy produkcyjne (branża nie ma znaczenia) i przemysłowe (np. stocznie), jednostki samorządu terytorialnego, uczelnie i instytucje.

Oferta

Cyfryzacja procesów biznesowych

Cyfryzacja procesów biznesowych to rewolucyjne podejście do transformacji Twojej firmy. W świecie, gdzie innowacyjność i efektywność są kluczowe, oferujemy kompleksowe rozwiązania oparte na zautomatyzowanych procesach i nowoczesnych technologiach cyfrowych. Powiedz nam o swoich problemach, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie!

Oprogramowanie Simplifee

Simplifee to proste narzędzie, które usprawnia proces wyceny projektów architektonicznych i inżynieryjnych. Nasze rozwiązanie, oparte o regulamin honorariów architekta dla obiektów i zespołów zabudowy przyjęty w 2006 r., minimalizuje wysiłek potrzebny do oszacowania kosztów inwestycji na każdym etapie.

Portal Pomocedrogowe.pl

Pomocedrogowe.pl to nie tylko baza pomocy drogowej - to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia spokój umysłu w przypadku każdego zdarzenia drogowego. Nasza platforma oferuje szybkie wsparcie w zakresie zdarzeń drogowych, a także prosty i intuicyjny panel, dzięki któremu w kilku krokach znajdziesz najbliższą pomoc drogową.

Technologie w jakich pracujemy


Nasze usługi opieramy głównie na technologii Python, która otwiera drzwi do świata innowacji i skutecznych rozwiązań dla Twojej firmy. Python to wszechstronne narzędzie, idealne do zastosowania w aplikacjach webowych i mobilnych, analizie danych, uczeniu maszynowym, sztucznej inteligencji czy IoT. Czytaj więcej...

Referencje od klientów Webtechniki

Mind. composite

Navitest

Squadron

Crist