Slide background Indywidualne podejście do klienta Zarządzalne strony www (CMS)
Slide background od 120 zł netto / rok Hosting
Slide background przygotowany specjalnie dla Ciebie! Prosty CMS

Responsywne Strony WWW

Strona responsywna to taka, która dostosowuje sie do wielkości naszego ekranu. Niezależnie od tego czy jest to pulpit naszego monitora, tablet lub telefon

CSS3 stosuje się do stylizacji oraz formatowania stron internetowych, natomiast HTML5 opisuje wygląd oraz zawartość stron.

Systemy zarządzania treścią CMS

CMS umożliwia zarządzanie treścią strony internetowej poprzez panel admina bez konieczności znania języków programowania.

CRM wspomaga działania biznesowe, automatyzuje procesy.

Projekty

O nas

Początki firmy sięgają 2009 roku i rozpoczącia działalności w ramach AIP Gdańsk, swą działalnosć skupiając na rozległym, trójmiejskim rynku IT, wykonując mniejsze i większe systemy zarządzania stronami www w ramach ww. instytucji. Od 2 września 2015 r  firma funkcjonowała jako jednoosobowa działalność gospodarcza pod nazwą WEBTECHNIKA Bartłomiej Opajdowski, by 2 grudnia 2019 stać się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością - WEBTECHNIKA Sp. z o.o.

Od początku funkcjonowania, firma skupia się na kompleksowej obsłudze firm w zakresie strony www, od hostingu, zakupu domeny, poprzez wykonanie strony www na pomocy w aktualizacji strony oraz pozycjonowaniu skończywszy. Już od początku działalności, najważniejszym celem firmy było tworzenie prostych, przejrzystych, zorientowanych na klienta systemów zarządzania treścią (CMS) w oparciu o framework Django. W zależności od wymagań klienta strony www wspieramy różnymi technologiami takimi jak systemy kolejkowania czy systemy baz danych (więcej na temat używanych przez nas technologii znajdziecie Państwo w dziale Technologie). Obecnie głównym kierunkiem rozwoju stało się tworzenie dedykowanych rozwiązań z uwzględnieniem szczególnych wymagań klienta, CRM oraz szkolenia z zakresu programowania.

Wszystkie nowe aplikacje internetowe tworzymy stosując zwinne zarządzanie projektami (ang. agile project management) oraz przy użyciu TDD - Test-driven development.

 

 

Nasi klienci


Fundacja Procaritate Gedanensis

Navitest Sp. z o. o.