Partnerzy

 

Wesprzyj rozwój swojego biznesu, korzystając z doświadczenia naszych sprawdzonych partnerów. Współpracujemy z najlepszymi w branży, aby dostarczyć Ci kompleksowe rozwiązania - od efektywnych strategii marketingowych, poprzez skuteczną optymalizację SEO, po profesjonalną administrację serwerami i odzyskiwanie danych. Różnorodność naszych partnerów to gwarancja, że z nami osiągniesz sukces w każdej dziedzinie. Zainwestuj w solidne relacje biznesowe - wybierz naszych Zaufanych Partnerów!

 

Tworzymy ekosystem zaufanych partnerów!

 

Marketing

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z obszaru marketingu, którzy pomogą Ci w skutecznej promocji i budowaniu rozpoznawalności marki. Razem z Tobą stworzą efektywną strategię marketingową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Aplikacje mobilne

Nasz partner, specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych aplikacji mobilnych, wykorzystując technologię Flutter. Dzięki naszej współpracy dostarczymy Ci aplikacje dostępne na Android i iOS przy użyciu jednej wspólnej bazy kodu, aplikacje oparte na technologii wspieranej przez Google oraz pełne wsparcie przy umieszczaniu aplikacji w sklepach internetowych, migracji istniejących mobilnych aplikacji z natywnego języka na platformę Flutter oraz doradztwo informatyczne w zakresie procesu powstawania aplikacji mobilnych. Aplikacje mobilne to autentyczne doznania użytkownika dzięki natywnemu interfejsowi aplikacji, skrócenie czasu dostarczania wartości biznesowej i samego procesu developmentu.

SEO (Optymalizacja dla wyszukiwarek)

SEO to kluczowy element skutecznej strategii online. Współpracujemy z profesjonalistami SEO, którzy doskonale rozumieją mechanizmy wyszukiwarek internetowych. Dzięki ich wsparciu zyskasz widoczność w sieci i dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Administracja serwerami

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej pomocy w administrowaniu serwerami — współpracujemy z ekspertami w tej dziedzinie. Dzięki nim Twoje serwery będą działały sprawnie i bezpiecznie, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Odzyskiwanie danych

Współpracujemy również z ekspertami od odzyskiwania danych, zapewniających kompleksową pomoc w przypadku utraty cennych informacji. Nasz partner gwarantuje skuteczne i bezpieczne odzyskiwanie danych, eliminując stres związany z utratą ważnych plików.

Ochrona danych osobowych

Współpracujemy z kancelarią prawniczą specjalizującą się w obszarze przetwarzania danych osobowych. Nasi klienci mogą liczyć na dodatkowe wsparcie w zakresie usług związanych z polityką prywatności oraz zgodnością z RODO dzięki czemu będą skuteczniej zarządzać danymi swoich klientów.

Uniwersytet Warmińsko — Mazurski w Olsztynie

Umożliwiamy studentom zdobycie cennego praktycznego doświadczenia poprzez staże. Wierzymy w rozwój młodych talentów i stawiamy na praktyczne zastosowanie wiedzy, którą zdobywają na uczelni. Jako firma otwarta na innowacje, zachęcamy studentów do udziału w projektach zespołowych, stażach oraz praktykach zawodowych, dzięki czemu mogą oni w pełni rozwijać swoje umiejętności w rzeczywistych projektach branżowych. Prowadzimy także zajęcia dla studentów, umożliwiając wymianę wiedzy między środowiskiem akademickim a praktyką biznesową.

 

Potrzebujesz wsparcia naszych Partnerów? Zadzwoń do nas!