WEBTECHNIKA z nagrodą „NOWA NATURA BIZNESU – innowacyjność narzędziem internacjonalizacji”

WEBTECHNIKA z nagrodą „NOWA NATURA BIZNESU – innowacyjność narzędziem internacjonalizacji”

W listopadzie, wzięliśmy udział w  konkursie organizowanym przez Olsztyński Park Naukowo Technologiczny „NOWA NATURA BIZNESU – innowacyjność narzędziem internacjonalizacji” zorganizowanym dla przedsiębiorstw OPN-T, których innowacyjne produkty lub usługi zostały wprowadzone na rynek w okresie od rozpoczęcia działalności Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego, tj. w okresie od listopada 2013 r. do dnia ogłoszenia Konkursu. Konkurs był w 2 kategoriach: dla firm "inkubowanych" oraz "dojrzałych". Webtechnika startowała w kategorii firm inkubowanych. 

Celem Konkursu, zgodnie z regulaminem, była promocja oraz upowszechnienie innowacyjnych produktów i usług przedsiębiorstw funkcjonujących w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym, które zostały wprowadzone na rynek w okresie od rozpoczęcia działalności Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Produktem jaki został zgłoszony do konkursu było "simplifee.pl - kalkulatory honorariów architektów i inżynierów" pomysłu Tomasza Skrobun i w wykonaniu naszej firmy, zdobywając uznanie Kapituły konkursu i tym samym główną nagrodę. 

Jest to pierwsza nagroda zdobyta przez naszą firmę, ale mamy nadzieję że nie ostatnia, a zwycięztwo z pewnością zmotywuje nas jako zespół do jeszcze cieższej pracy i startów w następnych konkursach. 

Źródło zdjęć: OPNT, Marcin Foss